Огляд нового ЛГБТ+ серіалу «Я іду шукати»: життя ЛГБТ+ спільнот у Росії, ВІЛ, боротьба зі стереотипами у кіно

0 221

«Я іду шукати» — перший російський веб-серіал про історію життя закоханої гей-пари — Роми та Льоші. Автор_ки проєкту ставять на меті   боротьбу зі стереотипами стосовно ЛГБТК+ спільнот та ВІЛ-інфікованих людей.

Сюжет

Сінопсис проекту: Рома Марутян вчиться на юриста, але не хоче бути юристом. Він повідомляє батькам, що ходить до інституту, а сам працює в піцерії; каже другу, що йому подобається Наташа, але це теж неправда. Одного разу він зустрічає Льошу, і все в його житті набуває сенсу: навчання, дружба, стосунки з родичами та друзями. Все в житті стає важливим з приходом любові. 

У серіалі є ВІЛ-позитивний персонаж — двоюрідна сестра головного героя. Вона не є представницею ЛГБТК+ спільноти. Авторам серіалу важливо показати, що епідемія ВІЛ в Росії давно вийшла за межі груп ризику, і сати ВІЛ позитивною персоною можна навіть перебуваючи в гетеросексуальних узаконених стосунках.

Трейлер першого сезону серіалу

Про проєкт

Над проєктом працювала некомерційна та незалежна група кінооднодумців «Фенси Продакшен». Режисер Андрій Феночкінін разом зі сценаристкою Лізою Симбірською минулого року випустили перші пілотні серії серіалу на YouTubе. «Це історія про прийняття себе та людей навколо, про любов і підтримку».

Що цікаво, серіал знятий на 50-міліметрову плівку одним кадром без штатива та монтажу. Зі слів авторів(ок), це дозволило ініціювати більш творчій процес на майданчику, зі своїми несподіванками та імпровізацією у кадрі. Акторів та акторок серіалу було набрано переважно з театральних гуртків.

Актори(ки) та керівники(ці) проекту про серіал, любов та ЛГБТ+ спільноту 

Хештег #яидуискатьсериал

Автори(ки) закликають розповісти власну історію прийняття під хештегом #яидуискатьсериал у Фейсбуці: від зовнішності до ідентичності, від любові до ненависті. “Нумо більше говорити про свої почуття й прийняття себе та світу навколо! “

Більше цікавого зі світу ЛГБТ+ та нашої організації у телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”
Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.