Правозахисний публічний захід “Крокуємо з нами, все буде прайд” – анонс

0 229

У неділю 30 серпня, вже п’ятий рік поспіль, фестиваль квір-культури «Одеса Прайд 2020» завершиться великим вуличним заходом. Чи пам’ятаєте ви, як тривав наш поступ шляхом реалізації своїх прав? У 2016 році, попри погрози й заборони, ми провели перший в Україні регіональний Марш рівності. Наступного року наш Марш став набагато численнішим, а під час проведення тимчасово перетворився на сидячий протест. У 2018 році ми нарешті пройшли ходою весь Приморський бульвар, а наступний Марш рівності вперше відбувся у відкритому форматі, без поліційного оточення та металевих кордонів.

Яким буде наш п’ятий крок до вільного і безпечного міста? У зв’язку з епідеміологічною ситуацією з COVID-19, ми вирішили відмовитися від традиційної прайд-ходи у користь формату ланцюга підтримки зі збереженням соціальної дистанції. Чому ланцюг-підтримки? Адже підтримка дуже важлива для всіх зараз, коли кожен день ставить перед нами нові проблеми й завдання. У такі часи представники вразливих груп, до яких належить і ЛГБТ+-спільнота, зазнають особливо сильного тиску. Наш захід — це можливість зустрітися і побачити, скільки нас, людей, готових підтримати одне одного у прагненні подолати несправедливість.

Гасло цьогорічного Прайду — «Майбутнє творять небайдужі!» Ми впевнені: цей день належить тим, хто не може стояти осторонь, коли порушуються права людини; тим, кому не все одно, як живуть їхні друзі, сусіди, співгромадяни. Іноді здається, що небайдужих зовсім небагато, що ті, кого хвилюють не лише власні проблеми — незначна меншість. Але навіть меншість може змінювати світ, якщо діятиме спільно і злагоджено. У неділю о 15:00 ми зберемося біля приморського бульвару пам’ятника Дюку, щоб поговорити про це і зробити ще один спільний крок у майбутнє без дискримінації.

Крокуємо з нами! Все буде Прайд!

Більше інформації щодо фестивалю квір-культури “Одеса прайд – 2020” у телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”.

 

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.