У США починає роботу перший банк для ЛГБТ+ людей

0 160

Daylight Bank – це перша платформа цифрового банкінгу, яка спрямована на надання послуг для ЛГБТ+ людей. Послуги банку буде сконцентровано на малозабезпечених клієнтах з числа ЛГБТ+. Daylight прагне подолати прояви дискримінації та забезпечити представникам(цям) ЛГБТ+ фінансові можливості для створення родини, придбання нерухомості та багато чого іншого. Які саме послуги надаватиме банк –  читайте у нашому огляді.

″Мало що зосереджено на дорослому житті ЛГБТ+ людей поза медіа, додатками для знайомств та одязі”, – каже Роберт Кертіс, генеральний директор Daylight, CNBC Select.

ТРОХИ О СТАРТАПІ 

Платформа спрямована на те, щоб допомогти орієнтуватися у своїх фінансах та планувати майбутнє за допомогою онлайн-продуктів, розроблених спеціально для потреб ЛГБТ+ людей – будь то накопичення коштів на надзвичайні ситуації, створення сім’ї або операцію з транс*переходу. Стартап розроблено в партнерстві з Visa – як частина програми Fintech Fast Track, що надає доступ до глобальної платіжної мережі. 

“За оцінками, 30 мільйонів людей у ​​США, які ідентифікують себе як ЛГБТ+, – це надзвичайно недооцінене співтовариство” – каже Біллі Сіммонс, керівник апарату Daylight.

РОДИНА 

За даними Ради з питань сімейної рівності США, 63% опитаних представників та представниць ЛГБТ+ спільнот планують вперше стати батьками або розширити свою сім’ю. Однак велика вартість циклів ЕКО або усиновлення може бути суттєвою  перешкодою для одностатевих пар. Банк планує надавати консультативні та іпотечні послуги для ЛГБТ+ пар у питаннях формування родини. 

НЕРУХОМІСТЬ

На думку банку, ще одна поширена проблема для ЛГБТ+ людей – це купівля будинку. Згідно з дослідженням 2019 року у США, ЛГБТ+ позичальники мали на 73% більше шансів отримати відмову в іпотеці. Дослідження також виявило, що якщо одностатевим парам схвалювали отримання житлового кредиту, вони отримували його за вищою відсотковою ставкою, що приносило банкам від 8,6 до 86 млн доларів додаткових відсотків та зборів щороку. Політику банку буде спрямовано на усунення такого виду дискримінації. У банку активно розвиватиметься фінансове стимулювання та різні програми для придбання нерухомого майна представниками ЛГБТ+.

ЕКСПЕРТНА ДОПОМОГА

Одне з важливих напрямків роботи Daylight – забезпечення своїх клієнтів фінансовою експертизою, особливо – в питаннях  іпотечного кредитування. До стандартних функцій і послуг банку, таких як карткова програма та застосунки для контролю витрат, Daylight надає доступ до мережі фінансових тренерів, які спеціалізуються на потребах ЛГБТ+ людей, наприклад, під час створення сім’ї.

Що Daylight пропонує для ЛГБТ+?

Широкий асортимент товарів, включаючи передплатну картку Daylight Visa®. Також є додаток, який пропонує інструменти та поради, що допоможуть ЛГБТ-спільноті розширити свої фінансові навички та скласти план на своє майбутнє. Переваги:

  • Картки з брендом Visa на ваше бажане ім’я, навіть якщо воно не відповідає вашому юридичному посвідченню.
  • Фінансові інструменти для моніторингу витрат та  можливість налаштовувати мету заощаджень.
  • Персоналізована стрічка експертних фінансових порад та ресурсів, унікальних для ЛГБТ+ спільноти.
  • Можливість отримати доступ до мережі фінансових тренерів, що спеціалізуються на потребах ЛГБТ+.
  • Можливість робити прямі пожертви благодійним організаціям, які співпрацюють з ЛГБТ+.

КОЛИ?

Daylight Bank розпочне свою роботу в середині грудня 2020 року з бета-фази. На цьому етапі буде запрошено декілька сотень людей із Каліфорнії та Нью-Йорку. Детальніше – на офіційному сайті банку joindaylight.com.  

Більше цікавого зі світу ЛГБТ+ та нашої організації у телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.