В Індонезії, згідно законів шаріату, публічно побили батогом двох чоловіків за одностатеві стосунки

0 206

В Індонезії за одностатеві стосунки було публічно покарано двох чоловіків: кожному завдали понад 70 ударів батогом. Під час публічного насильства мати одного з чоловіків знепритомніла. Детальніше – у нашому матеріалі.

В Індонезійському регіоні Ачех за одностатеві стосунки було покарано двух чоловіків у віці 27 та 29 років. Їх звинуватили в одностатевих стосунках, які з 2015 року заборонено в цьому регіоні згідно законів шаріату. 

“двоє чоловіків  скривилися від болю, коли їх збивали замасковані силовики. Під час цього мати одного чоловіка знепритомніла.”BBC

BBC повідомляє, що це єдиний регіон в Індонезії, де діє ісламське законодавство, і яке почали запроваджувати там з 2006 року в рамках мирної угоди з урядом Індонезії для завершення десятиліть сепаратистської війни. Представники влади наголошують, що норми шаріату остаточні і що іноземні громадяни мають поважати місцеві норми.

Права ЛГБТ в країні

ЛГБТ+ індонезійці останніми роками стикаються із зростаючою ворожістю – незважаючи на те, що гомосексуальні стосунки не заборонено у більшості регіонів країни. Але попри це уряд Індонезії дозволяє своїм провінційним урядам встановлювати конкретні закони, засновані на ісламі, і серед них є кримінальні санкції за гомосексуальність – наприклад, у провінціях Ачех і Західна Суматра. На основі цього кримінальні кодекси допускають в якості покарання до ста ударів або до ста місяців ув’язнення, або штраф у розмірі 1 млн індонезійських рупій (70 доларів США).

У травні 2017 року в провінції Ачех двох чоловіків-геїв у віці 20 та 23 років було засуджено до публічного покарання в 85 ударів за те, що вони мали сексуальні стосунки між собою.

 

Більше цікавого зі світу ЛГБТ+ та нашої організації у телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”

 

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.