В Італії планують карати за насильтво проти ЛГБТ+ та злочини на ґрунті ненависті

0 129

Тhe guardian повідомляє, що в Італії нижня палата парламенту проголосовала за законопроект, який передбачає відповідальність —  ув’язнення на строк до чотирьох років за  насильство проти ЛГБТ+ людей, а також людей з обмеженими можливостями і мізогінію. Все це планують інкримінувати як злочини на ґрунті ненависті. Прийняття законопроекту має проголосувати й Сенат, верхня палата парламенту.

“Якщо нам вдасться остаточно затвердити цей закон, Італія, нарешті, стане країною, яка приймає права ЛГБТ , адже зараз ми є однією з останніх країн Європи щодо норм соціального прийняття прав ЛГБТ спільнот. Більше того, цей крок  криміналізує ненависть до людей з обмеженими можливостями та мізогінію, тому це дуже вдосконалений законопроект”, сказав Алессандро Зан, політик Демократичної партії, який складав цей законопроект.

Прийняття законопроекту ініційовано після серій нападів на ґрунті ненависті та вбивств представників(ць) ЛГБТ+ в Італії, і проти цього вже декілька місяців протестують ультраправі та католицькі групи, аргументуючи це тим, що він, начебто, придушить свободу вираження поглядів.

Нагадаємо, що за результатами дослідження 2019 року Агенції ЄС з питань прав людини (FRA), в якому взяли участь понад 140 тис. представників ЛГБТ+ у 27 країнах ЄС, —  в Італії понад 40% опитанних представників(ць) ЛГБТ за останні п’ять років зазнавали фізичних або сексуальних нападів через сексуальну або гендерну дискримінацію.

 

Більше цікавого зі світу ЛГБТ+ та нашої організації у телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”
Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.