ВГО “Гей-альянс Україна” та інші неурядові організації взяли участь у дискусії “Права ключових груп в Україні та інших країнах”

0 152

9 грудня між представниками і представницями громадських організацій (в тому числі й Всеукраїнської громадської організації “Гей-альянс Україна”) відбулася онлайн-дискусія на тему «Права ключових груп в Грузії, Молдові, Киргизстані, Таджикистані та Україні: ситуація, моніторинг, реагування на порушення». Захід організовано МБФ “Альянс громадського здоров’я” із залученням результатів моніторингу системи  REAct (“Rights-Evidence-Action” – «Права-Докази-Дія»), яка дозволяє фіксувати порушення прав представників ключових груп.

Під час дискусії вперше було презентовано кейси порушення прав людини, результати реагування та загальну статистику правопорушень згідно даних, які реєструвалися із залученням унікальної системи REAct. Кампанію було спрямовано також на моніторинг випадків правопорушень вразливих груп, серед яких були ЧСЧ та ЛГБТІК+. 

Під час дискусії різні спікери(-ки), серед яких були й представники(-ці) моніторингової групи ВГО “Гей-альянс Україна”, підсумовували результати аналізу кейсів правопорушень, констатувавши, що різні громадські організації здатні вирішувати різні проблеми, пов’язані з моніторингом та реагуванням на правопорушення стосовно вразливих груп населення та ЛГБТІК+. 

 

Більше цікавого зі світу ЛГБТ+ та нашої організації у телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.