Відомий футбольний клуб “Манчестер Юнайтед” уклав стратегічне партнерство з ЛГБТ+ організацією

0 281

З метою просування та посилення ідей різноманітності й інклюзивності 10 листопада керівництво футбольного клубу  “Манчестер Юнайтед” уклало стратегічну партнерську угоду з ЛГБТ+ організацією “Стоунволл”. Про це повідомляє офіційний сайт клубу. 

Манчестер Юнайтед – перший футбольний клуб у Європі, який  в 2017 році приєднався до коаліції TeamPride Стоунволл для сприяння рівності та боротьби з дискримінацією в спорті та суспільстві загалом. 10 листопада клуб повідомив, що братиме участь в партнерських програмах  «Stone Champions» «Diversity Champions», Stoneplace “Workplace Allies”, які допомагають роботодавцям ставати більш інклюзивними, ЛГБТ+ френдлі та сприяти розвитку культури ком’юніті. Громадська організація “Стоунволл” надасть консультативну та експертну підтримку клубу, організує освітні тренінги з питань ЛГБТ+ тощо.

Річард Арнольд, керуючий директор Manchester United Group, сказав: «Ми надзвичайно пишаємось нашими стосунками з Stonewall та раді вивести їх на новий рівень завдяки цьому стратегічному партнерству. Різноманітність є джерелом сили для Манчестер Юнайтед, і забезпечення комфортного середовища для ЛГБТ+ працівників та їхніх прихильників.  Ми прагнемо зробити рівність, різноманітність та інтеграцію невід’ємною частиною нашого способу роботи, і це партнерство з Stonewall допоможе нам досягти цієї важливої ​​мети, спираючись на низку інших ініціатив, які ми проводимо в рамках нашого проекту “Всі червоні – усі рівні.” 

З 2016 року “Манчестер Юнайтед” проводить кампанію “Усі червоні – усі рівні” – з метою боротися зі злочинами на ґрунті ненависті та дискримінацією в соцмережах, а також сприяти підвищенню рівня обізнаності щодо психічного здоров’я та гендерної рівності.

Нагадаємо, у 2019 році футбольний клуб “Манчестер Юнайтед” було нагороджено за прогрес та прагнення до рівності, різноманітності та включеності.

 

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.