Групи психологічної підтримки від Гей-альянс Україна

0 738

Чи чули ви про групи психологічної підтримки? Якщо так, то чи відчували потребу відвідати її?

Якщо говорити простими словами, то психологічна група — це те місце, де можна конфіденційно розповісти іншим людям про свої проблеми та переживання, а також побачити ситуацію під іншим кутом зору.

Та чому ми розповідаємо вам про це? Наразі в рамках програми кризової допомоги ЛГБТ-спільнотам групи психологічної підтримки діють в нашому вінницькому підрозділі, а вже зовсім скоро група психологічної підтримки для ЛГБТ-людей з’явиться й в Києві. Тож слідкуйте за нашими соцмережами, аби не пропустити інформацію про початок.

На жаль, не всім людям підходить саме такий формат психологічної допомоги: хтось може соромитись, хтось просто не готовий ділитися негативними емоціями та переживаннями з незнайомими людьми. І це нормально. Якщо це про вас — то й ви найближчим часом зможете отримати психологічну допомогу у комфортний для вас спосіб: вже зовсім скоро ми будемо надавати індивідуальні психологічні консультації.

Будь-хто сьогодні може потребувати психологічної допомоги. Тож якщо ви відчуваєте, що не вивозите — звертайтеся по допомогу. Все буде Україна.

 

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.