Український співак MELOVIN зробив камінг-аут на сцені фестивалю Atlas Weekend

0 185

5 липня на сцені фестивалю Atlas Weekend під час свого виступу український співак MELOVIN здійснив камінг-аут і став чи не першим вітчизняним виконавцем, який відкрито заявив, що він бісексуал.

Після закінчення пісні DWTD співак поцілував дівчину та хлопця, які виступали з ним на сцені, а тоді загорнувся в ЛГБТ-прапор. 

Костянтин Бочаров, який виступає під псевдонімом MELOVIN, на своїй сторінці в Instagram офіційно підтвердив камінг-аут та написав про важливість боротьби за власні права та свободу:

“…І в цей самий час така любов не признається кимось, блокується та просто не випускається в ефір. Невже боротьба за власні права та свободи повинна мати цензуру? Якщо ні, то я беззаперечно підтримую вас. А якщо так, то я не впевнений, що хочу існувати в такому майбутньому України.”.

Однак шквал негативних реакцій викликав музичний телеканал М1, який з прямого ефіру фестивалю вирізав епізод поцілунку співака та хлопця, залишивши лише поцілунок з дівчиною. Окрім того, у відео виступу, яке телеканал виклав на своєму YouTube, частину з поцілунками було вирізано повністю. 

Сергій Перцев, генеральний продюсер М1, на своїй сторінці в Facebook прокоментував ситуацію, зазначивши, що телеканал не повідомили про запланований перформанс на сцені:

“Чтобы перформансы на сцене показывало телевидение, про них надо сообщать заранее…”.

Негативне ставлення до цієї події можна побачити і в інших українських медіа. Зокрема, OBOZREVATEL опублікував цю новину з підписом “18+” до відео із камінг-аутом. 

Більше цікавого зі світу ЛГБТ+ та нашої організації – в телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”

 

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.