Чернівецька міськрада вимагає ухвалити закон про «заборону пропаганди гомосексуалізму»

Документ підозріло дублює подібні звернення на «захист сім’ї», що раніше були ухвалені органами місцевої влади в інших містах України

0 278

Слідом за Криворізькою міською радою чернівецькі депутати проголосували на підтримку звернення «щодо захисту інституції сім’ї в Україні» з вимогою «заборонити пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки». Про це повідомляється на офіційному сайті Чернівецької міської ради.

Депутати міської ради підтримали петицію щодо заборони «проведення гей-парадів та фестивалів рівності у Чернівцях», а також звернення депутатів Чернівецької обласної ради до президента і центральних органів влади щодо «захисту інституції сім’ї в Україні».

«До врегулювання на законодавчому рівні питання, викладеного у даному зверненні – Чернівецька міська рада пропонує ЛГБТ-спільнотам утриматись від проведення публічних заходів на території міста Чернівці», – сказано в повідомленні. Відповідне рішення було ухвалене 30-ма голосами депутатів.

У зверненні «щодо захисту інституції сім’ї в Україні», яке ухвалила Чернівецька міська рада, з-поміж іншого пропонується зберегти у Конституції визначення шлюбу як союзу чоловіка і жінки, вилучити словосполучення «сексуальна орієнтація» і «гендерна ідентичність» з Кодексу законів про працю України та інших законів, законопроектів і урядових документів, припинити спроби ратифікувати Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству, заборонити «пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки, у тому числі у формі так званих «маршів рівності», «прайдів», «гей-парадів», «фестивалів квір-культури» тощо» і ухвалити закон про заборону «пропаганди гомосексуалізму».

Звернення депутатів Чернівецької облради практично слово в слово дублює подібні документи на «захист інституції сім’ї», що раніше були ухвалені органами місцевої влади в інших містах України. Причому всі вони містять пункт про повернення посади Урядового уповноваженого з питань сім’ї, а деякі з них прямо пропонують на цю посаду засновника фонду «Сім’я» Адріана Буковинського, який два роки тому і мав її посісти, однак після гомофобного скандалу Кабмін відкликав це призначення і скасував саму посаду. Відтоді Адріан Буковинський разом із відомим геєборцем Романом Кухарчуком їздять по Україні і агітують за «традиційні сімейні цінності». Очевидно, що всі ці звернення – результат їхньої діяльності.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.