Криворізька міськрада підтримала петицію «проти «маршів рівності» та інших видів пропаганди гомосексуалізму»

Голосування відбувалося тричі, оскільки петиція ніяк не могла набрати необхідну кількість голосів

0 267

Депутати Криворізької міської ради проголосували на підтримку електронної петиції «щодо захисту інституції сім’ї в Україні» з вимогою «заборонити пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки». Про це повідомляється на офіційному сайті міськради.

Згідно петиції, яку депутати підтримали на вчорашній сесії, вони мають прийняти звернення до президента і центральних органів влади щодо «захисту традиційних цінностей і інституту сім’ї».

Зокрема петиція серед іншого вимагає наступне: зберегти у Конституції визначення шлюбу як союзу чоловіка і жінки і не допустити в Україні легалізації одностатевих партнерств, вилучити словосполучення «сексуальна орієнтація» і «гендерна ідентичність» з Кодексу законів про працю України та інших законів, законопроектів і урядових документів, заборонити «пропаганду різних видів девіантної статевої поведінки, у тому числі у формі так званих «маршів рівності», «прайдів», «гей-парадів», «фестивалів квір-культури» тощо», ухвалити закон про заборону «пропаганди гомосексуалізму».

«З незрозумілих причин держава надає пріоритетну увагу лише штучно створеній проблемі так званої дискримінації людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією. Глибоку занепокоєність викликає факт, що донині влада так і не визначилася з державною стратегією розвитку та підтримки сім’ї. Така стратегія повинна базуватися на традиційних для України духовно-моральних християнських цінностях і традиційному для нашого народу розумінні сім’ї як законного союзу чоловіка та жінки, які народжують і виховують дітей», – йдеться в електронному документі.

Як зазначають місцеві видання, голосування відбувалося тричі, оскільки петиція ніяк не могла набрати необхідну кількість голосів і була підтримана лише після натиску голови сесії Сергія Маляренка. «Якщо зараз не буде прийнята, нехай бачать, хто у нас підтримує гей-паради», – заявив той перед третім голосуванням, після чого на табло висвітилося 33 «так».

Читайте також: «З високо піднятою головою»: У Кривому Розі відбувся Марш рівності

Нагадаємо, що у липні, напередодні криворізького Маршу рівності, міська рада розглядала іншу електронну петицію про заборону «гей-параду». Тоді дві третини депутатів відмовилися голосувати, а один з них зазначив, що «це питання не в компетенції міської ради».

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.