Трансгендерна дівчина, гей і лесбійська пара стали учасниками нового сезону “Топ-модель по-українськи”

Молоді люди відверто заявили про свою ідентичність

0 1,646

Учора на Новому каналі стартував п’ятий сезон реаліті-шоу “Топ-модель по-українськи”. За підсумками кастингу були відібрані 15 дівчат і 15 хлопців, які впродовж кількох місяців змагатимуться за звання моделі нового покоління. Серед них опинилися трансгендерна дівчина, гей і лесбійська пара, які в ефірі Нового каналу відверто заявили про свою ідентичність.

19-річна Софі Берідзе приїхала з Батумі. Під час кастингу дівчина розповіла, що в школі однолітки знущалися над нею через її мрію стати моделлю. Судді здивувалися і поцікавилися, що такого незвичного в тому, що дівчинка мріє бути причетною до fashion-індустрії. Тоді Берідзе пояснила, що вона трансгендерна дівчина, просто не хотіла на цьому загострювати увагу. Судді відзначили жіночність Софі, зауваживши, що хотіли б попрацювати з такою колоритною зовнішністю.

Софі Берідзе, Максим Осадчук

Нагадаємо, що раніше в шоу «Топ-модель по-українськи» вже брали участь трансгендерні конкурсантки. Одна з них – Каріна Мінаєва, яка протрималася в першому сезоні чотири тижні. Інша – зірка третього сезону Юлія Мочалова, котра і дотепер продовжує працювати моделлю.

Одеситка Яна Кутішевська, презентуючи себе суддям, одразу повідомила, що приїхала на кастинг не сама, а зі своєю дівчиною Лєрою. «Ми познайомилися в Інтернеті, і вона мені одразу запала в душу, вже більше року ми зустрічаємося», – розповіла Яна. «Ми прийшли разом перемагати», – заявила дівчина. Слідом за нею на подіум вийшла Валерія Гармаш з міста Харків. Дівчата запевнили, що готові конкурувати в шоу одна з одною, і це не стане проблемою для їхньої пари.

Валерія Гармаш , Яна Кутішевська

21-річний львів’янин Максим Осадчук приїхав на кастинг шоу вже вдруге. Він розповів, що довгий час не спілкується з мамою, бо вона не змогла прийняти його орієнтацію і відмовилася від нього, вигнавши з дому. Хлопець зізнався, що для нього важливо потрапити до ефірів, аби він зміг проявити себе і переконати маму, що він прекрасний син.

“Топ-модель по-українськи” – популярне реаліті-шоу, аналог успішних закордонних проектів, учасники й учасниці яких долають труднощі на шляху до кар’єри відомої моделі. Експерти шоу – модельний скаут Сергій Нікітюк, фотохудожниця Соня Плакидюк, шоумен Костя Боровський і всесвітньо відома топ-модель Алла Костромічова.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.