У центрі Києва хлопця штрикнули ножем через те, що він нібито гей (ВІДЕО)

Хлопця кілька разів вдарили в груди ножем

0 427

Сьогодні вранці в Києві на Хрещатику натовп підлітків напав на компанію молодих людей через підозру в гомосексуальній орієнтації. В результаті бійки одного з хлопців кілька разів ударили в груди ножем. Про це повідомляє «Інформатор».

Інцидент стався близько 5:30. За словами постраждалих, коли вони відпочивали на лавці після відвідин нічного клубу, до них підійшла група підлітків і почала ображати їх. Причиною агресії стала «сексуальна орієнтація» відпочиваючих.

Незабаром між компаніями зав’язалася бійка, в ході якої один із підлітків тричі вдарив ножем в область серця одного з хлопців. Після цього зловмисники відібрали у потерпілого мобільний телефон і почали розпивати спиртні напої на лавочці недалеко від місця події.

Коли на виклик прибула поліція, підлітки спробували позбутися речових доказів, викинувши один ніж в клумбу, інший – в найближчу сміттєву урну, а відібраний мобільний телефон – в кущі.

Навіть у присутності копів молодчики поводилися вкрай зухвало, матюкалися і показували середній палець на камеру. «Краще один раз бути засвіченим за будь-яким фактом, ніж все життя довбатися в ж…», – кричав один із зловмисників. При цьому факт нападу вони заперечували. Після поверхневого огляду їх відвезли у відділення поліції.

Хлопця, якого вдарили ножем, забрала «швидка».

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.