HeForShe та Ukrainian Fashion Week: ґендерна рівність у моді

В рамках Ukrainian Fashion Week українські дизайнери та дизайнери долучаться до діалогу про права людини

0 328

Глобальний рух солідарності за ґендерну рівність HeForShe спільно з Ukrainian Fashion Week презентують проект, у рамках якого українські дизайнери та дизайнери долучаться до діалогу про права людини, аби нагадати, що кожна людина має вибір виглядати так, як хоче, і не зобов’язана підлаштовуватися під очікування інших.

Представники та представниці української fashion-індустрії у колаборації з художниками та художницями створили образи, натхненням для яких став рух HeForShe, тема ґендерної рівності, прав людини і свободи вибору. До проекту долучилися відомі fashion-бренди України: BEVZA, Lake Studio, LITKOVSKAYA, FROLOV та ARTEMKLIMCHUK, а також імениті митці та мисткині, серед яких Вова Воротньов, Анатолій Бєлов, Марія Гаврилюк, Марія Ралемська та Маша Шубіна.

Проблема ґендерних стереотипів стосовно зовнішнього вигляду людини – важлива складова розмови про рівні можливості для всіх, і модна індустрія прагне зробити свій внесок у переосмислення цієї проблеми. Проект «HeForShe + UFW: gender equality in fashion» буде презентований першого вересня, у перший день українського Тижня моди. Крім того, гості головної модної події країни зможуть побачити результат співпраці учасників та учасниць проекту у спеціальному корнері HeForShe в Мистецькому Арсеналі з 1 по 5 вересня.

HeForShe – це глобальний рух солідарності чоловіків із жінками у боротьбі за рівні права, який був ініційований у 2014 році організацією «ООН-Жінки». Рух базується на ідеї про те, що ґендерна рівність вигідна як жінкам, так і чоловікам, і прогрес жінок — це прогрес для усього суспільства. Там, де чоловіки та жінки мають рівні права, суспільства процвітають. У березні цього року Україна також приєдналася до глобального руху за права жінок HeForShe.

Ukrainian Fashion Week — єдиний в Україні визнаний тиждень прет-а-порте у сфері моди на теренах міжнародної fashion-індустрії.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.