«Є загрозою інституту сім’ї»: Нардеп від «Опоблоку» запропонував законопроект про заборону «гей-пропаганди»

Документом пропонується ввести адміністративну і кримінальну відповідальність за «пропаганду одностатевих сексуальних відносин»

0 815

Народний депутат від “Опозиційного блоку” Олександр Вілкул зареєстрував законопроект про «захист суспільної моралі та традиційних сімейних цінностей», яким пропонується ввести адміністративну і кримінальну відповідальність за так звану «пропаганду одностатевих сексуальних відносин».

«Легалізація, поширення та сприяння способу життя ЛГБТ-спільноти, в тому числі легалізація цивільного партнерства для одностатевих пар, є загрозою інституту сім’ї, яка є центральним компонентом індивідуального, соціального та економічного розвитку будь-якого суспільства», – стверджується в пояснювальній записці до законопроекту.

Згідно з документом, пропагандою вважаються дії, які «виражається в публічній демонстрації образу життя осіб, які ведуть одностатеві сексуальні стосунки, їх орієнтації та поведінки».

За пропаганду таких відносин Вілкул пропонує ввести адміністративну відповідальність: фізособам – до 1,7 тис. грн, юрособам – 8,5 -17 тис. грн, посадовим особам – від 25,5 тис. грн до 51 тис. грн.

За повторне порушення закону документ передбачає кримінальну відповідальність – до 6 років позбавлення волі.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.