Турчинов очолить союз протестантських церков проти «агресивної аморальності»

Тим часом Ганна Турчинова вже розпочала активну боротьбу за так звані «традиційні цінності»

0 493

Лідери протестантських конфесій на сумісній зустрічі ухвалили рішення розпочати створення союзу церков, релігійних і громадських організацій. Керуватиме процесом секретар РНБО Олександр Турчинов.

Головну мету об’єднання його ідейні натхненники вбачають у забезпеченні «християнського шляху розвитку» України. «Ми всі переконані, що тільки на фундаменті вічних євангельських цінностей можна побудувати велич і могутність нашої держави», – заявив Турчинов на брифінгу за підсумком зустрічі лідерів протестантських церков.

Секретар РНБО переконаний, що сьогодні перед нашою країною «стоїть дуже багато духовних викликів: війна, агресія Російської Федерації, наступ агресивної аморальності на наше суспільство». «Стоїть питання про захист сімейних цінностей, наших родин, наших дітей від пропаганди збочень, [необхідно] захистити нашу молодь від наркотиків і алкоголізму і забезпечити незалежність, єднання і духовність нашої країни», – продовжив він.

Турчинов підкреслив, що йдеться не тільки про єднання протестантських церков, релігійних і громадських організацій, які підтримують цю позицію, а про більш широке єднання, до якого будуть запрошувати і православних, і католиків, і греко-католиків. «У нас одна країна, одна мета, один бог», – завершив свою промову він.

Тим часом дружина Турчинова Ганна, яка є деканкою Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, вже розпочала активну діяльність у напрямку боротьби за так звані «традиційні цінності». Кілька місяців тому жінка опинилася у центрі скандалу через свої сексистські та гомофобні заяви. Тоді Ганна Турчинова у своїй колонці, використовуючи штампи російської пропаганди, лякала всіх гомодиктатурою і гендерною ідеологією, у коментарі ж «Громадському» вона назвала гомосексуальність хворобою, а ЛГБТ-людей – відхиленням від норми.

Днями Турчинова оприлюднила новий допис, у якому стверджує, нібито Рокфеллери, Ротшильди, Моргани, Сорос, Біл Гейтс та інші найбагатші люди світу за допомогою ООН і Євроінститутів прагнуть зруйнувати інститут сім’ї, аби скоротити чисельність населення Землі.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.